שמעתם כבר על דק סינטטי לגינה? חברת "פינת עץ" מבצעת כעת גם התקנות של דק סינטטי, בין אם לגינה, למרפסת או לכל משטח אחר שתרצו. חברתנו הוקמה מתוך רצון לאפשר לאנשים רבים ככל הניתן ליהנות מנוכחותו של העץ ומוצריו בבית ובמשרד. אנו מבצעים התקנה של דקים, פרגולות ומבני עץ שונים על פי בקשתו והוראותיו המפורטות של הלקוח. בנוסף, אנו מקפידים על ביצוע של עבודה איכותית ללא פשרות.

מה יתרונותיו של דק סינטטי לגינה?

אם יש לכם גינה, בוודאי כבר גיליתם כי היא ככל הנראה זקוקה לנוכחותו של הדק. אך בעוד ישנם חומרי גלם רבים כל כך אשר ניתן להשתמש בהם, באיזה עדיף יהיה לבחור? במאמר זה, אנו נתמקד ביתרונותיו של דק סינטטי לגינה.

icon
  • שרידות גבוהה – הודות לעובדה כי הדק בנוי מחומרים סינטטיים, תהליך הבלייה שלו יהיה איטי מאוד. בשל כך, המראה והצבע המרשים שלו יישמר לאורך זמן רב.
  • תחזוקה מינימלית – החומרים הסינטטיים אשר מרכיבים את הדק אינם זקוקים לתחזוקה מתמדת. לכן, הוא יכול להתאים גם לבתים ומשרדים שאין ביכולתם להשקיע זמן רב לתחזוקה של הדק.
  • מראה מרשים – את הדק הסינטטי ניתן לייצר בשיטות שונות. על כן, ניתן יהיה להשיג בעזרתו כל מראה שרק נרצה. כך שגם מראהו של עץ טבעי יכול להיות שלכם.
  • יציבות מירבית – הדק הסינטטי אשר מורכב מחומרים שונים, כגון שרפים פולימרים, חומרי פלסטיק ממוחזר ושבבי עץ, יפגין תכונות מרשימות של עמידות ויציבות. כך שהדק יוכל לשמש אתכם למשך תקופת זמן ממושכת.

עובדים עם חברה מקצועית בלבד

בכל נושא שקשור להתקנה של דקים בביתכם, יהיה עליכם להתייעץ ולהיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ומנוסה בתחום. עבודת ההתקנה של הדק חייבת להיות מבוצעת על ידי ידיים מקצועיות בלבד, כך שאתם תוכלו ליהנות מן התוצר הסופי המוגמר. "פינת עץ" בעלת ניסיון רב בהתקנה של דקים, הן סינטטיים והן מעץ אמיתי ותשמח לעמוד גם לשירותכם ולסייע בשדרוג של הגינה שלכם.