התקנת דקים חייבת תתבצע על ידי אנשי מקצוע המומחים בתחום. לצורך מטרה זו, תוכלו לפנות אל חברת "פינת עץ". אנו נשמח לעמוד לשירותכם, לייעץ ולענות על כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא. החברה הוקמה על ידי דר וארבל, אשר עוד מגיל צעיר עסקו בעבודה עם עץ, הן בבניית רהיטים והן בעיצוב פריטים מעץ למטרות שונות. מתוך תשוקה זו הוקמה החברה וכעת אנו מעניקים את שירותינו לכל אדם אשר מעוניין להוסיף את יופיו הטבעי של העץ לחייו, לביתו או למשרדו.

התקנת דקים

מה חשוב לדעת רגע לפני התקנת דקים?

במבט ראשון, ייתכן ונראה כי משימת התקנת דקים אינה מסובכת כלל וכלל. עם זאת, נגלה במהרה כי אנשים רבים עלולים לסבול מדק אשר הותקן בצורה לקויה. בשל כך, זוהי משימה שיש להשאיר לאנשי המקצוע בתחום. את הדק ניתן יהיה להתקין במקומות שונים, גם במרפסת וגם בחצר או גינה שלכם. אך, רגע לפני שאתם מתחילים את ההתקנה, וודאו כי התייחסתם לנקודות הבאות:

  • בשלב הראשון, יהיה עליכם לבחור את סוג החומר ממנו יורכב הדק. הבחירות המומלצות הן עץ טבעי או סינטטי. על מנת לקבל את רשימת היתרונות והחסרונות המלאה, תוכלו לפנות אל חברתנו ונשמח לעמוד לשירותכם.
  • לאחר שבחרתם את סוג חומר הגלם והגוון המועדף עליכם, תוכלו להתייעץ עם החברה המתקינה בנוגע לעיצובים מיוחדים אשר הם יוכלו להציע לכם.
  • שימו לב כי את ההתקנה חייבת לבצע חברה מקצועית ומנוסה. כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי ההתקנה התבצעה על הצד הטוב ביותר.
  • לאחר ההתקנה המקצועית, תוכלו לקבל את הטיפים והעצות היעילות ביותר לטובת תחזוקה נכונה של הדק. כך שהוא יוכל לשמש אתכם נאמנה במשך שנים ארוכות.
התקנת דקים

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

חברת "פינת עץ" מאמינה כי אין תחליף למתן שירות איכותי, מקצועי ויעיל. אנו נעשה את כל הניתן על מנת שאתם תוכלו ליהנות ממוצרי העץ האיכותיים והבטוחים ביותר בביתכם. נשמח לייעץ לכם בכל שלב ולענות על כל שאלה בנוגע לדק ולהתקנה עצמה.