מעוניינים לבצע התקנה של דק למרפסת? "פינת עץ" יכולה לספק לכם את המענה המקצועי והיעיל ביותר לבקשה זו. אנו מבצעים עבודות שונות אשר משלבות את העץ בתור חומר הגלם העיקרי. החל מפרגולות ודקים ועד מבני עץ ופרויקטים מיוחדים על פי ההנחיות המדויקות של הלקוח – אנו שמים דגש רב על שביעות רצונו של הלקוח. בשל כך, נבצע את העבודה האיכותית ביותר ללא התפשרות על איכות העבודה או איכותם של חומרי הגלם בהם אנו עושים שימוש.

דק למרפסת – משנים אווירה בבית

דק למרפסת יעניק לה את המראה המעוצב והמדויק ביותר – בין אם מדובר במרפסת חדשה ובין אם מדובר במרפסת ששירתה אתכם במשך שנים רבות וכעת אתם מעוניינים לשדרג אותה. כל שיהיה עליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר מבצעת התקנה של דקים. יחד תוכלו להתחיל לעבוד על העיצוב המבוקש לדק החדש שלכם.

סיבה נוספת להתקנה של דק במרפסת שלכם הוא הרצון ההולך ומתעורר להשיב ולו מעט מן הטבע לחיים שלנו. גם אם אנחנו חיים בבניין מגורים רב קומות, אין הדבר אומר כי הטבע לעולם לא יהיה חלק מהחיים שלנו. התקנה של דק למרפסת אשר עשוי מעץ יוכל ליצור אווירה נינוחה ונעימה בבית, תוך יצירת חיבור מחודש לטבע ולמראהו של העץ הטבעי.

דק למרפסת

דק בהתאמה אישית

תהליך שדרוג ועיצוב הבית הוא איננו פשוט. אך במידה ובחרתם לעשות זאת, הרי שהתקנה של דק למרפסת יכול להיות בדיוק הדבר אותו חיפשתם. את הדק ניתן יהיה ליצור מסוגים שונים של עץ טבעי או סינטטי. מעניינים בעיצוב של הדק? תוכלו לתאם זאת מול חברת "פינת עץ". אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ויחד נוכל להחליט על העיצוב המדויק של הדק בהתאמה מושלמת לצרכים ולדרישות שלכם. אנו זמינים לכם בכל עת להתייעצות ומענה מקצועי וענייני לכל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.