אין ספק כי החברה המקצועית ביותר אשר תוכל להקים עבורכם דק לגינה היא "פינת עץ". חברתנו הוקמה מתוך ההערכה הרבה של ארבל ודר לעץ וליצירות השונות אשר הוא מסייע בבנייתן. כבר מגיל צעיר, התחלנו לבנות פריטי ריהוט שונים, וכיום אנו מעמידים את סט הכישורים המקצועי שלנו לרשותכם. אנו מאמינים בביצוע של עבודה איכותית ללא פשרות, מתוך מטרה להשיג את שביעות רצונו המלאה של כל לקוח ולקוח.

משיגים את העיצוב המושלם באמצעות דק לגינה

יש לכם גינה ואתם מרגישים כי משהו חסר בה? כנראה שהגיע הזמן להוסיף דק לגינה שלכם. מזה שנים רבות אנו רואים כי לוחות העץ הארוכים הללו, אשר במקור נועדו לריצוף הקרקע בלבד, מספקים עבורנו את האלמנט העיצובי המדויק אותו מומלץ להוסיף לגינה המלבלבת שלנו.

  • בעת התכנון של הדק, שאלו את החברה המתקינה על אפשרויות של חומרי הגלם שעומדים לרשותכם. כך תוכלו למעשה לבחור את סוג העץ המתאים ביותר עבור הגינה שלכם.
  • הדק שלכם לא חייב להיות שביל פשוט או משטח חסר חיים אשר עשוי מקורות עץ. בעזרתה של החברה המתקינה, תוכלו ליצור את העיצוב המושלם של הדק. כך תשיגו את העיצוב אידיאלי בעבור הגינה שלכם.
  • על מנת ליצור את החיבור המתאים ביותר בין הבית לגינה, תוכלו להיעזר בחברה המתקינה. כך תוכלו לקבל את הטיפים והרעיונות המיוחדים ביותר אשר יצליחו ליצור עבורכם את הדק המושלם בהתאמה לכל עיצוב שרק תרצו.
icon

יוצרים את הפינה המושלמת

הוספה של דק לגינה שלכם תהיה ללא ספק הבחירה הנכונה. בעזרתו של הדק אתם יכולים ליצור כל פינה שרק תרצו. בין אם מדובר בפינת ישיבה, משחק, חיפוי לקרקע מסביב לברכה או כל דבר אחר שאתם יכולים לחלום עליו. חברת "פינת עץ" מזמינה אתכם לפנות אליה בכל מצב בו אתם זקוקים לייעוץ, למענה על שאלות או התקנה מקצועית של דק לגינה או למרפסת שלכם. צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל.