"פינת עץ" אשר הוקמה על ידי דר וארבל, מתמחה בביצוע בנייה בעץ על כל צורותיה. חברתנו הוקמה מתוך אהבה לעץ ומוצריו ואנו נשמח לעמוד לשירותכם וליצור עבורכם את המבנים המדויקים עליהם תמיד חלמתם.

יתרונותיה של בנייה בעץ

בנייה בעץ הינה סוג של אומנות. כל פעולה אשר בוחנת את חומר הגלם ומצליחה להפיק ממנו יצירה מעוצבת ושימושית גם יחד, ללא ספק הרוויחה את התואר יצירת אומנות. כך למעשה גם אתם תוכלו להוסיף לביתכם את היצירות המיוחדות מכל, אשר יספקו עבורכם את אזורי הישיבה, ההליכה והאחסון הנוחים ביותר; פרגולות, דקים ומבנים שונים אשר בנויים מעץ וטומנים בחובם מגוון רחב של יתרונות.

  • גמישות – עבודה בעץ מאפשרת הן ליוצר והן למעצב את היכולת להתאים את היצירה לכל חלל בו ימצא. גם בחצר שלכם, העץ יוכל להשתלב בצורה יפה וייצור אווירה חמימה, נעימה וביתית.
  • בניה מהירה – ניתן יהיה ליצור כל מבנה עץ מבוקש במהירות, בדיוק מרבי וביעילות רבה.
  • בידוד תרמי – העובדה כי העץ הינו בעל יכולת בידוד תרמי באה לטובתנו. כך גם בחודשי הקיץ החמים ניתן יהיה ללכת על דק העץ יחפים מבלי שנסבול מהחום הרב ששורר בחוץ.
  • עמידות – חוזקו הטבעי של העץ, כמו גם הגמישות המבנית שלו, מבטיחים כי כל מבנה אשר יורכב ממנו יהיה עמיד במיוחד.
  • חומרי גלם טבעיים – עצם העבודה בעץ אומרת כי חומרי הגלם אשר יהיו בשימוש הם טבעיים ואתם תוכלו לקבל את ההזדמנות להשיב מעט מן הטבע האבוד אל ביתכם.
בנייה בעץ

מגשימים חלומות מעץ

רק עצם מראהו של דק העשוי מעץ יכול להעלות חיוך ענק על פניו של כל אדם. אז אם נשארתם מחויכים וחולמים על דק או פרגולה מעץ משלכם, למה רק להמשיך ולחלום? "פינת עץ" עומדים לשירותכם בכל וישמחו לסייע לכם להגשים חלומות מעץ וליצור בעבורכם את המבנים המבוקשים במקצועיות ובצורה המהירה והמדויקת ביותר. צרו קשר עוד היום לקבלת מידע נוסף ומענה לכל שאלה בנושא.